Бокси під автомати
Бокси (щитки) для автоматів
Електричний щит для автоматів – це серце електропроводки. Кожен господар, який поважає себе, зобов'язаний купити такий виріб і встановити у своїй оселі. У такому ящику можуть розташовуватися автоматичні вимикачі, ПЗВ, дифавтомати. Саме зі щитка виходить уся електропроводка в приміщенні, тому варто приділити особливу увагу його вибору, враховувати умови встановлення і вимоги до функціональності.
Металевий або пластиковий щиток під автомати можна придбати в інтернет-магазині 43. У каталозі велика кількість моделей, тому можна вибрати бокс для квартири, адміністративної будівлі, виробництва, приватного будинку тощо.
Коробка для автоматів: особливості вибору
Перед покупкою необхідно визначитися з видом монтажу. У каталозі багато моделей, тому можна купити бокс під автомати, який відповідатиме особистим вимогам клієнта. Кожна з представлених моделей має свої переваги та недоліки:
-
Вбудований щиток − із внутрішнім типом встановлення. Такий бокс для автоматів ідеально підійде для монтажу в гіпсокартонну стіну. Для цього в стіні заздалегідь роблять нішу, «втоплюють» у ній коробку і «маскують» дверцятами. Такі шафки мають дуже естетичний вигляд, не кидаються в очі і не псують загальний вигляд інтер'єру.
-
Навісний бокс − із зовнішнім типом монтажу. Такі коробки для автоматів допоможуть, якщо зробити нішу в стіні не виходить. Навісні щитки краще вибирати для приміщень, у яких вони матимуть доречний вигляд і не зіпсують загальний вид інтер'єру, наприклад, у гаражі або в лазні.
-
Підлоговий щиток. Такі моделі, як правило, встановлюють на виробництвах, у великих торгових центрах, на заводах. Підлогові варіанти відрізняються важливою перевагою – місткістю. У них можна розмістити багато обладнання, заховати великий електрокабель.
Вибираючи бокс, також важливо визначитися з його розміром і кількістю модулів. Фахівці, перш ніж купити щиток для автоматів, малюють схему проводки. Так, можна зрозуміти, яка кількість автоматичних вимикачів знадобиться, і який розмір буде оптимальним. Щиток електричний під автомати зазвичай має 6-8 модулів, для однофазних пристроїв захисного відключення знадобиться 3 модулі, для трифазних − 5. Автомати однополюсні займуть 1 модуль, двополюсні − 2, триполюсні − до 4. Господарю трикімнатної квартири оптимально буде встановити 12-16-ти модульний щиток для автоматів. Власникам приватних будинків краще вибрати модель із не менш ніж 20-ма модулями. Але загалом усе залежить від схеми електропроводки, саме тому важливо заздалегідь із нею визначитися. Якщо самостійно це зробити не вдається, можна звернутися до фахівця.
Важливо враховувати матеріал виготовлення боксу для автоматів. Пластикові моделі мають більш естетичний вигляд, тому їх вибирають для встановлення в житлових приміщеннях. Металеві щити зносостійкіші та довговічніші, їх можна вибрати для встановлення на вулиці, на виробництві, в гаражі. Дверцята ящика можуть бути суцільними або скляними.
Де купити щиток для автоматів?
В інтернет-магазині 43.in.ua можна купити якісні бокси і щитки під автомати і дифавтомати за вигідною ціною. Усі товари представлені з фото і докладним описом. У разі потреби можна скористатися допомогою консультантів. Вони нададуть потрібну інформацію про товар, зможуть відповісти на запитання, що цікавлять клієнта. Оперативно відправляємо замовлення по Україні обраною транспортною компанією.