Кошик
1878 відгуків
43.in.ua - Інтернет-магазин різних товарів для Вашого життя і комфорту

Освітлювальні прилади

Світильники

Сучасні світильники для дому сприяють створенню затишної та комфортної обстановки у приміщенні. Завдяки грамотно продуманому освітленню можна підвищити працездатність та життєву активність. Для цього необхідно купити освітлювальний прилад в Україні в якості додаткового освітлення.

Всім світильникам можна дати класифікацію стаціонарних та переносних варіантів. Кріплення стаціонарних накладних світильників здійснюється до стельової зони або стіни, переносні освітлювальні прилади у вигляді торшерів, настільних ламп і прожекторів для вуличного світла можна транспортувати в різні місця. Щоб створити комфортну обстановку в будинку, рекомендовано використовувати і перший, і другий вид освітлення.

Широкий вибір освітлювальних приладів в інтернет-магазині «43.in.ua»

На сайті нашого магазину світильники представлені широким асортиментом:

  1. Світлодіодні прожектори. Щоб освітити відкриту територію, складські чи виробничі приміщення, будівельні та господарські об'єкти, необхідне використання діодних прожекторів. Відмінною рисою даних джерел світла є висока потужність, гарний захист та тривалий термін служби.

  2. Різноманітність накладних світильників дозволить вибрати оптимальне рішення для встановлення на стелю або на стіну. Такий світильник сприяє рівномірному, загальному чи локальному освітленню.

  3. Діодні панелі є тими ж LED світильниками, які встановлюються в касетну підвісну стельову зону. Такі моделі часто купують у житлові приміщення, квартири, офісні та адміністративні будівлі. Перевагою ЛЕД панелі є створення приємного та рівномірного світла з низьким ступенем пульсації. Для такого світла не характерне подразнення для очей.

  4. Настільна лампа це світильник, який використовується для того, щоб створити локальне освітлення в кімнаті. Це освітлювальне обладнання можна умовно поділити на лампи у вигляді декоративних та робочих варіантів. Настільну лампу можна використовувати як нічник, а також як чудовий помічник для роботи. Також її буде актуально поставити на кухню або у вітальню.

  5. Ручні світлодіодні ліхтарі відрізняються зручністю, особливо під час відпочинку або у темний час дня. Сприяють створенню стабільного та яскравого світла. Як джерела живлення можуть бути батарейки або акумуляторні батареї.

Лампочки в освітлювальних приладах: класифікація та різновиди

Для люмінесцентних ламп характерне економічне споживання, довговічність та незначне виділення тепла, що дає можливість використовувати їх для світильників, які мають стійкість до високих температурних впливів.

Відмінною рисою галогенних ламп є хороша передача кольору, освітлювальні прилади сприяють створенню як розсіяного, так і спрямованого світла, що визначається характеристиками світильника.

Енергозберігаючі лампи мають схожий принцип дії із люмінесцентними. Енергозберігаюча лампа передбачає наявність колби, наповненої газом. Для цього виду характерний значно менший розмір, порівняно з варіантами денного світла.

Під лампою розжарювання мається на увазі класичне джерело світла з наявністю біспіральної нитки розжарення. Такі варіанти часто застосовують для того, щоб освітити невеликі відкриті ділянки та приміщення.

Купити світильники недорого в Україні

У спеціалізованому інтернет-магазині «43.in.ua» можна придбати будматеріали, освітлювальні прилади (світильники) для дому, посуд для кухні за вигідними цінами від надійних виробників. Також у нас можна купити розетки та інші види електрофурнітури для різних цілей. Зробити замовлення можна на сайті або за вказаним телефоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner