Міксери
Міксер кухонний
Для замішування рідкого тіста, приготування крему, супу-пюре та багатьох інших популярних страв кожній господині потрібен хороший міксер. Сучасні виробники пропонують широкий вибір таких приладів − ручних і стаціонарних, різної потужності, комплектації, функціоналу.
У каталозі інтернет-магазину 43.in.ua представлено кухонні міксери від перевірених брендів, які мають високу якість і функціональність, стильний ергономічний дизайн і доступну вартість.
Якими бувають міксери?
Сучасні моделі міксерів можна розділити на три категорії:
-
ручні − компактні моделі невеликої потужності, які потрібно тримати в руках під час роботи. Кількість функцій такого приладу залежить від насадок. Ручний міксер простий в управлінні, мобільний і зручний у зберіганні;
-
стаціонарні − потужні пристрої з чашею, які встановлюються на столі. Потребують мінімальної участі людини: потрібно лише покласти продукти в чашу і натиснути на кнопку, все інше прилад зробить сам;
-
планетарні − швидкісні потужні міксери з особливою конструкцією, яка передбачає обертання не тільки вінчика, а й чаші в протилежний бік. Планетарний девайс часто вибирають професійні кулінари.
Стаціонарний міксер із чашею коштує дорожче, ніж ручний, але вважається зручнішим в експлуатації. Утім, усе залежить від поставлених завдань і пріоритетів користувача. Ручні пристрої відрізняються компактним розміром, їх зручніше зберігати і перевозити.
Міксер кухонний: особливості вибору
Вибираючи міксер для кухні, приділіть увагу таким характеристикам:
-
Потужність приладу. Від цього показника залежить швидкість і продуктивність роботи. Як правило, потужність ручних моделей становить від 200 до 400 Вт, стаціонарних − від 200 до 800 Вт.
-
Швидкісні режими. Для змішування і збивання різних інгредієнтів буває потрібна різна швидкість: наприклад, рідке тісто не вимагає інтенсивної роботи міксера, а ось для збивання густої маси вам знадобиться турбо-режим.
-
Комплектація. Міксер може комплектуватися різними насадками для розширення функціоналу: додатковим вінчиком, насадкою для пюре, гачком для тіста тощо.
Матеріали виготовлення
Корпус міксера може бути металевим або з міцного пластику, а чаша − із пластику, металу або скла.
-
пластикова − легка і недорога чаша, може виготовлятися в різних кольорах або бути прозорою. Серед мінусів такого варіанту невисока міцність, схильність до подряпин і стирання.
-
металева − міцна і довговічна ємність, яка ніяк не пошкодиться в разі удару або падіння. Коштує дорожче, ніж пластикові моделі.
-
скляна − красива екологічна чаша, яка не вбирає запахи продуктів і дає змогу стежити за процесом змішування. Однак вона потребує дбайливого поводження, оскільки може розбитися.
Додаткові можливості
-
Турборежим − максимально висока швидкість роботи, що дає змогу швидко досягти результату, наприклад, прибрати грудочки в тісті або пюре. Однак не варто використовувати її постійно, щоб уникнути перегріву мотора.
-
Додаткові швидкісні режими − побутові міксери можуть мати від трьох до п'яти швидкостей, а професійні − до десяти і більше.
-
Імпульсний режим − дає змогу змінювати швидкість обертання вінчика за допомогою сили натискання на кнопку. Це не тільки зручно, а й допомагає захистити двигун від перегріву.
-
Автоматичне вимкнення мотору в разі засмічення або перегріву − дає змогу подовжити термін роботи кухонного електроприладу.
Вигідно купити міксер недорого в Україні
Інтернет-магазин 43.in.ua пропонує купити міксер для кухні та іншу побутову техніку за доступною вартістю в широкому асортименті. Якщо вам потрібна електродуховка або індукційна плита, форми для випічки, пластикові миски, кавоварка, електрочайник або інші кухонні прилади і аксесуари, заходьте в онлайн каталог нашого магазину! Замовлення можна зробити прямо на сайті з доставкою товару по всій Україні.