Корзина

У зв'язку з вихідними днями в суботу та неділю, усі замовлення, розміщені в ці дні, будуть оброблятися в понеділок. Обробка відбуватиметься в порядку черговості, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб обробити ваші заявки максимально швидко. Дякуємо за ваше розуміння!

43.in.ua - Интернет-магазин различных товаров для Вашей жизни и комфорта

Отзывы о компании 43.in.ua - Интернет-магазин с широким ассортиментом различных товаров для Вашей жизни и комфорта

  • Галина Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Маріанна Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все сподобалось, дякую

  • Петро Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Дмитрий К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Єлизавета К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все на найвищому рівні!

  • Інна М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Юлия К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Катерина К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все дійшло швидко та в гарному стані, але. сумку шопер можна було покласти біля коробок з чашками, які я замовляла бо касир на пошті міг порізати сумку, коли відкривав пакунок для того, щоб я подивилась товар. Добре, що він почав з іншої сторони...Касир сам був у шоці.. а так, все добре, продавця рекомендую! брала дві чашки та сумку-шопер, все таке, як і заявлено на сайті

  • Наталя К.
    Отлично
  • Роман Р.
    Хорошо

    Замовили два товари, оплатили їх промоплатою. Розпакували посилку на службі доставки, а там лише один із замовлених товарів. В накладній, що була в коробці теж лише один товар, а не два. Ніхто не телефонував, щоб узгодити той момент, про відсутність товару. Чи це помилка пакувальника, невідомо. Тому відмовилися від замовлення. Сьогодні вихідний, тому зв'язатися в телефонному режимі з продавцем не змогли. Очікуємо якихось пояснень в робочий день. ВСЕ ВЛАДНАЛИ. ЗАМОВЛЕННЯ НАДІСЛАЛИ ПОВТОРНО ВЖЕ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ. В ЗНАК КОМПЕНСАЦІЇ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ - ОПЛАТИЛИ ДОСТАВКУ. ВІЧЛИВИЙ МЕНЕДЖЕР, ВИСЛУХАВ ТА ПОЯСНИВ СИТУАЦІЮ. ВДЯЧНІ ЗА РОЗУМІННЯ ТА ШВИДКУ РЕАКЦІЮ. МАГАЗИН МОЖУ РЕКОМЕНДУВАТИ, ОСКІЛЬКИ, ЯКЩО НАВІТЬ ЩОСЬ ПІДЕ НЕ ТАК, ПРОДАВЕЦЬ ІДЕ НА ЗУСТРІЧ, ТА ВИРІШУЄ СИТУЦІЮ, ЯКА СКЛАЛАСЯ.