Насос вихровий 1,1кВт 100м 45 л/хв d 96мм 10м кабелю Dongyin 777312
- Нет в наличии
- Код: 777312

+380 (73) 430-00-00
- +380 (93) 106-03-42
- +380 (63) 206-13-33
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 13:00 Вторник 09:00 - 13:00 Среда 09:00 - 13:00 Четверг 09:00 - 13:00 Пятница 09:00 - 13:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Житомир
- +380 (73) 430-00-00+380 (93) 106-03-42+380 (63) 206-13-33Іринаул. Покровская, 99, Житомир, Украина+380931060342Telegram+380931060342
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачанні зі свердловин та резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (Керуючі реле, контролери тиску). Електродвигун насоса приєднується кабелем: Марки H07RN-F (аналог КГ-ХЛ) Жили з мідного дроту, оболонка - поліетилентерефталатна плівка та ізоляційна гума; Гнучкість - багатодротяні струмопровідні жили у поєднанні з невеликим кроком скручування; Температура навколишнього повітря від -25 ° C до +60 ° C; Ізоляція кабелю при короткому замиканні, тривалістю не більше 5 сек., Витримує температуру +200 ° C. Перетин розраховується і відповідає потужності електродвигуна.
Насосна частина: Зовнішній діаметр: 96 мм;
Корпус насосної частини: нержавіюча сталь AISI 304;
Вихідний фланець: латунь;
Вал насосної частини: нержавіюча сталь AISI 304;
Робоче колесо: латунь.
Електродвигун:
Тип двигуна: асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом;
Обмотка статора: мідь;
Корпус електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304;
Вал двигуна: нержавіюча сталь;
Механічне ущільнення: кераміка/графіт;
Підшипник: кочення (C&U);
Напруга: 220-240 В;
Частота: 50 Гц;
Клас ізоляції: F;
Клас захисту: IP68;
Довжина кабелю: 10 м.
Умови застосування: Максимальна температура рідини, що перекачується: +35ºС;
Глибина занурення під дзеркало води: 60 м;
Діаметр свердловини: від 120 мм до 150 мм;
Вміст абразивосодержащих домішок у зваженому стані (піску, глини, вапна тощо): трохи більше 0.15%;
Водневий показник води (РН): 6.5-8.5;
Загальна мінералізація води: трохи більше 1500 г/м3;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dongyin |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Максимальна продуктивність | 45 л/хв |
| Максимальна пікова сила струму | 7.2 А |
| Максимальний напір | 100 м |
| Особливості | Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Потужність | 1100 Вт |
| Розмір | 96 х 540 мм |

